Historik för Lindberg, Annelie (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Valberedningen -
led
1996-12-13 - 1998-10-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
1995-11-17 - 1997-11-20
Valberedningen -
ers
1994-11-01 - 1996-12-12

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)