Historik för Malmgren, Anders (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
2007-05-25 - 2007-09-13
Kommunfullmäktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
AB Karlstads Studentbostäder -
led
2001-11-02 - 2003-03-31
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2000-12-16 - 2002-10-31
AB Karlstads Studentbostäder -
led
1999-04-14 - 2001-11-01
Karlstads-Hammarö gymnasienämnd -
ers
2001-01-01 - 2001-11-01
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
ers
2000-12-15 - 2001-11-01
Gymnasienämnden -
ers
1999-01-01 - 2000-12-31
Byggnadsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunförbundet Värmland -
omb
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Löjtnant G Gustafssons fond -
led
1995-11-17 - 1996-08-19

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)