Historik för Schultz, Mikael ()
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
tjm
1995-01-01 - 1998-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
tjm
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)