Historik för Larsson, Kjell I ()
Nämnd/styrelsePeriod
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
vd
1995-04-19 - 1997-12-31
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
vd
1993-02-01 - 1995-04-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)