Historik för Bergstrand, Bengt-Olof ()
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
tjm
1995-01-01 - 1995-02-28
Socialnämnden -
tjm
1994-01-01 - 1994-12-31
Socialnämnden -
tjm
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)