Historik för Magnusson, Tord ()
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
tjm
1995-01-01 - 1998-12-31
Karlstads Parkerings AB -
vd
1992-06-01 - 1995-05-31
Byggnadsnämnden -
tjm
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)