Historik för van Dalen, Rolf ()
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
tjm
1995-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1998-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1997-01-01 - 1997-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1996-01-01 - 1996-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1995-01-01 - 1995-12-31
Fastighetsnämnden -
tjm
1992-01-01 - 1994-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)