Historik för Hirvonen, Leena (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
VÄrd- och OmsorgsnÀmnden -
ordf
1995-03-01 - 1996-12-31
Karlstads Stadshus AB -
supp
1995-11-17 - 1996-11-21
KommunfullmÀktige -
led
1994-11-01 - 1996-11-21
Kommunförbundet VÀrmland -
omb
1995-01-01 - 1996-11-21
Valberedningen -
led
1994-11-01 - 1996-11-21
Budgetberedningen -
ers
1995-01-01 - 1996-06-30
Kommunstyrelsen -
led
1994-11-01 - 1996-06-30
Kommunstyrelsens arbetsmarknadsutskott -
ers
1996-01-01 - 1996-06-30
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
1994-11-01 - 1996-06-30
Kommunstyrelsens personalutskott -
led
1994-11-01 - 1996-06-30
SocialnÀmnden -
ordf
1995-01-01 - 1995-02-28
Budgetberedningen -
ers
1994-02-17 - 1994-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Valberedningen -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 3 -
v ordf
1992-01-01 - 1993-12-31
SocialnÀmnden -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
InvandrarnÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1993-05-27
Konsument- och InvandrarnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
SocialnÀmnden -
supp
1990-03-16 - 1991-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)