Historik för Ideberg, Gunnar ()
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Bostads AB -
arev
1995-05-30 - 1999-04-13
Karlstads Bostads AB -
rev
1992-06-01 - 1995-05-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)