Historik för Blomqvist, Krister (nyd)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1991-11-04

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)