Historik för Bergström, Karin (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Valberedningen -
led
1998-11-01 - 2001-11-01
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-04-26
Kommunförbundet Värmland -
omb
1999-01-01 - 2001-02-15
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 1999-01-21
Kommunförbundet Värmland -
omb
1995-01-01 - 1998-12-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Socialnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-02-28
Socialnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Socialnämnden -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1987-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)