Historik för Steen, Clary (MP)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NÀmndemÀn för VÀrmlands TingsrÀtt -
nm
2003-01-01 - 2012-03-15
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1999-01-01 - 2002-12-31
NÀmndemÀn för Karlstads TingsrÀtt -
nm
1999-01-01 - 2002-12-31
Politiska samordnare -
samo
1999-01-01 - 2001-05-17
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
NÀmndemÀn för Karlstads TingsrÀtt -
nm
1996-03-22 - 1998-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)