Historik för Jensen, Ove (vip)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunrevisionen -
rev
1995-09-22 - 1998-12-31
Kommunrevisionen -
revers
1995-01-01 - 1995-09-21
Kommunförbundet Värmland -
omb
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)