Historik för Larsson, Barbro (v)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)