Historik för Eriksson, Ann-Mari (v)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
GymnasienÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1996-03-21
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Tekniska nÀmnden -
supp
1989-10-20 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)