Historik för Kihlström, Dan (KD)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
ers
2010-11-01 - 2019-08-22
Barn- och ungdomsnÀmnden -
2:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
2:e v ordf
2015-01-01 - 2018-12-31
Ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2018-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
Karlstad Airport -
supp
2015-03-24 - 2016-05-12
NaturvÄrdsrÄdet -
ordf
2011-01-01 - 2014-12-31
StadsbyggnadsnÀmnden -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
StadsbyggnadsnÀmndens AU -
led
2011-01-10 - 2014-12-31
Mariebergsskogen AB -
led
1997-01-01 - 1999-04-12
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunförbundet VÀrmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Machels GĂ„va -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1998-11-01 - 1998-11-19
KommunfullmÀktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Kommunstyrelsens arbetsmarknadsutskott -
ers
1996-04-15 - 1997-10-20
Kommunstyrelsens arbetsutskott -
ers
1996-11-18 - 1997-10-20
Kommunstyrelsens personalutskott -
led
1996-04-15 - 1997-10-20
Kommunstyrelsen -
ers
1996-03-22 - 1997-10-16
Kommunrevisionen -
revers
1995-01-01 - 1996-12-12
Barn- och UngdomsnÀmnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Skolstyrelsen -
led
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)