Historik för Löfgren, Olof (KD)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Värmlands Tingsrätt -
nm
2005-04-21 - 2010-12-31
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
supp
1995-04-19 - 1999-04-13
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Byggnadsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)