Historik för Dahl-Larsson, Grethe (kds)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1994-11-17
Sociala distriktsnämnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)