Historik för Kumlin, Hans (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Tekniska nämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Styrelsen för frälsningsarmens barnkoloni -
rev
1992-01-01 - 1994-12-31
Styrelsen för Frälsningsarméns Barnkoloni, Lindås Skattkärr -
rev
1993-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)