Historik för Steen, Bertil (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Naturvårdsrådet -
ers
1999-01-01 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-04-25
Centrala arbetsgruppen för miljöfrågor -
led
1999-02-15 - 2001-11-05
Fritidsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-09-21
Fastighetsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)