Historik för Leander, Christina (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Region VÀrmland kommunalförbund -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2014-10-15 - 2018-10-14
Valberedningen -
led
2014-10-16 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen -
ers
2014-10-16 - 2016-03-17
Samverkan barn och ungdom -
ers
2015-01-01 - 2016-03-17
PensionÀrsrÄdet -
led
2015-01-01 - 2016-01-19
Arbetsmarknads-och socialnÀmnden -
led
2015-01-01 - 2015-11-19
Arbetsmarknads-och socialnÀmndens AU -
led
2015-01-01 - 2015-11-15
Ordförandegrupp -
led
2015-01-01 - 2015-01-01
Barn- och ungdomsnÀmnden -
led
2012-04-27 - 2014-12-31
Barn- och ungdomsnÀmndens AU -
led
2012-04-27 - 2014-12-31
SocialnÀmnden -
ers
1995-03-01 - 1997-02-20
SocialnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1995-02-28
Skolstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1993-01-21

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)