Historik för Aronsson, Anette (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1999-12-17 - 2002-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1995-01-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)