Historik för Engh, Per (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Räddningsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)