Historik för Gidlund, Marianne (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogen AB -
supp
2011-04-12 - 2015-03-23
Vård- och omsorgsnämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
ers
2007-01-24 - 2010-12-31
Fritidsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Rådet för funktionshindrade -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Fritidsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Invandrarnämnden -
ers
1996-09-20 - 1998-12-31
Fritidsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Fritidsnämnden -
led
1991-01-18 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1990-12-21 - 1991-01-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)