Historik för Johansson, Ann-Marie (C)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
led
2007-01-01 - 2018-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnds AU -
ers
2015-01-01 - 2018-12-31
RÄdet för personer med funktionsnedsÀttning -
led
2008-12-10 - 2018-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnds AU -
led
2007-01-01 - 2014-12-31
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Samverkan barn och ungdom -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
KommunfullmÀktige -
led
2006-11-01 - 2010-10-31
Valberedningen -
v ordf
2006-11-02 - 2010-10-31
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2007-01-01 - 2008-12-09
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Valberedningen -
ers
2002-11-04 - 2006-11-01
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Karlstads-Hammarö gymnasienÀmnd -
ers
2001-01-01 - 2001-11-01
GymnasienÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2000-12-31
GymnasienÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
GymnasienÀmnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 1 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)