Historik för Eriksson, Anita (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
supp
1986-11-21 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)