Historik för Huldén, Arne (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
ers
2011-01-01 - 2014-12-31
Valnämnden -
led
2007-01-01 - 2010-12-31
Gode män enligt fastighetsbildningslagen -
gm
2003-01-01 - 2006-12-31
Karlstads Bostads AB -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Socialnämnden -
led
1997-01-17 - 1998-12-31
1:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1994-12-31
2:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1994-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Brandstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1975-09-19 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)