Historik för Gustafsson, Kjell (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1992-01-01 - 1993-12-31
Socialnämnden -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
v ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
Socialnämnden -
led
1987-02-20 - 1988-12-31
Socialnämnden -
supp
1986-01-01 - 1987-02-19
Sociala distriktsnämnden 1 -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Socialnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Socialnämnden -
led
1982-04-16 - 1982-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-04-15
Sociala Centralnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Trafiknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Trafiknämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Trafiknämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)