Historik för Sjödahl, Thure (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Centrala arbetsgruppen för miljöfrÄgor -
ers
1999-02-15 - 2001-11-05
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2000-06-21 - 2001-01-18
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1996-03-22 - 1998-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1996-03-21
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
supp
1989-12-22 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)