Historik för Einarsson, Lars-Olov (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-06-17
Byggnadsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Byggnadsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Byggnadsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Byggnadsnämnden -
v ordf
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)