Historik för Persson, Ingvar (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kollektivtrafiknämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
ordf
1992-01-01 - 1994-12-31
2:a revisorsgruppen -
rev
1989-01-01 - 1991-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
v ordf
1990-05-18 - 1991-12-31
3:e revisorsgruppen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)