Historik för Svensson, Sven-Erik (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogens AB -
supp
1999-04-13 - 2001-09-20
Borgerliga vigselförrättare -
vf
1995-01-01 - 1999-04-19
Kulturnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Karlstads Teater AB -
supp
1994-09-15 - 1995-06-30
Emigrantregistrets styrelse -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kulturnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kulturnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Organisationsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
4:e revisorsgruppen -
suppl
1977-06-17 - 1979-12-31
Revisorsnämnden -
suppl
1977-06-17 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)