Historik för Warrol, Barbro (C)
Nämnd/styrelsePeriod
Alfred Löfgrens stiftelse -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
Alfred Löfgrens stiftelse -
ers
2009-05-14 - 2010-12-31
Alfred Löfgrens stiftelse -
ers
2007-01-01 - 2009-03-12
Borgerliga vigselförrättare -
vf
2002-03-01 - 2002-12-31
AB Karlstads Sjöfartshus -
led
1995-06-01 - 1996-12-31
AB Karlstads Sjöfartshus -
led
1992-06-01 - 1995-05-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Personalnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1984-11-15 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)