Historik för Olsson, Gunnar (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Valnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
1:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuns 1:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31
Valnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Valnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Valnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Valnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Valnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Valnämnden -
led
1975-09-19 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Valnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1975-09-18
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Organisationsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)