Historik för Tågmark, Märta (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1995-01-01 - 1998-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1992-01-01 - 1994-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1989-01-01 - 1991-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1983-01-01 - 1988-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
√Ėverf√∂rmyndarn√§mnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
sam
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1973-11-01 - 1976-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)