Historik för Andreis, Monica (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Emigrantregistrets styrelse -
ers
1992-01-01 - 1998-12-31
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1995-01-01 - 1998-12-31
Kulturnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Värmlands Museum -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Kulturnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Värmlands Museum -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Kulturnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Kulturnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
ordf
1986-10-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kulturnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1984-01-20 - 1985-10-31
Kulturnämnden -
suppl
1981-02-20 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)