Historik för Rosén, Jan (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
2001-11-02 - 2006-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
ers
1995-10-20 - 1998-12-31
Karlstad Garnison, samarbetsnämnd -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Räddningsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Fritidsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)