Historik för Müntzing, Per-Åke (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
AB Karlstads Studentbostäder -
supp
2007-03-31 - 2011-03-31
Karlstads Bostads AB -
supp
2003-03-31 - 2007-03-31
Karlstads Bostads AB -
supp
2001-11-02 - 2003-03-31
Karlstads Bostads AB -
supp
1999-04-14 - 2001-11-01
Karlstads Bostads AB -
supp
1995-05-30 - 1999-04-13
Karlstadsbuss AB -
ers
1992-01-01 - 1994-09-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)