Historik för Eliasson, Ann (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Barn- och Ungdomsnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Skolstyrelsen -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)