Historik för Johansson, Rune (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
RÄdet för funktionshindrade -
ers
2003-02-18 - 2006-12-31
Tekniska nÀmnden -
led
2001-11-02 - 2006-12-31
Tekniska nÀmnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Tekniska nÀmnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Tekniska nÀmnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)