Historik för Arenö, Mats (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Fastighetsnämnden -
led
1998-09-18 - 1998-12-31
Fastighetsnämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-09-17
Fastighetsnämnden -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Fastighetsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fastighetsnämnden -
led
1987-07-01 - 1988-12-31
Centrala byggnadskommittén -
supp
1986-01-01 - 1987-06-30

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)