Historik för Andersson, Emma (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Samverkan barn och ungdom -
led
2017-05-23 - 2018-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2017-05-18 - 2018-10-14

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)