Historik för Hertzberg, Birgitta (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1994-12-31
2:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuna 2:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
ers
1992-01-01 - 1992-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)