Historik för Nilsson, Arne (FP)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Räddningsnämnden -
ers
1999-01-01 - 1999-12-31
2:a allmänna fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1994-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
2:a särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
led
1993-01-01 - 1993-12-31
Karlstads kommuna 2:A särskilda fastighetstaxeringsnämnd -
led
1992-01-01 - 1992-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)