Historik för Axelsson, Gunnar (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
led
2001-11-02 - 2006-01-01
Kollektivtrafiknämndens arbetsutskott -
ers
2003-01-01 - 2006-01-01
Kollektivtrafiknämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Naturvårdsrådet -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Karlstadsbuss AB -
led
1992-01-01 - 1994-09-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)