Historik för Rahm, Pontus (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljönämnden -
led
2019-01-01 - 2019-05-09
Miljönämndens AU -
led
2019-02-13 - 2019-05-09
Karlstads Bostads AB -
led
2015-09-17 - 2019-03-26
Miljönämndens AU -
ers
2019-01-01 - 2019-02-12
Miljönämnden -
ers
2016-04-14 - 2018-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)