Historik för Wictorin-Frykskog, Birgitta (fp)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
led
1999-01-01 - 2006-12-31
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)