Historik för Fahlander, Mats (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Gymnasienämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Gymnasienämnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
ers
1992-01-01 - 1993-12-31
Personalnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)