Historik för Edvinsson, Kjell (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
led
2006-01-19 - 2006-12-31
Stiftelsen Maechels gåva -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2002-11-01 - 2006-10-31
Kollektivtrafiknämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-01-18
Karlstads Bostads AB -
supp
1992-06-01 - 1995-05-29

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)