Historik för Gustafsson, Gun (FP)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
NaturvÄrdsrÄdet -
led
2011-01-01 - 2014-12-31
NaturvÄrdsrÄdet -
ers
2007-01-01 - 2010-12-31
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
led
2003-01-01 - 2006-12-31
KommunfullmÀktige -
ers
2002-11-01 - 2006-10-31
Stiftelsen Maechels gÄva -
led
2001-12-12 - 2002-12-31
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
TrafiksÀkerhetsnÀmnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Barn- och UngdomsnÀmnden -
ers
1994-01-01 - 1994-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)